Radionica za uspostavljanje koordinacionih mehanizama za integralno upravljanjem obalnim područjem

17 jul 2014

U četvrtak 10. jula 2014. godine održana je radionica za uspostavljanje ključnih mehanizama za integralno upravljanje obalnim područjem  u okviru realizacije konsultativnog procesa za izradu Nacionalne strategije za inegralno upravljanje obalnim područjem Crne Gore, u Hotelu „Montenegro“ u Bečićima. Jelena Knežević iz MORT, CAMP koordinator, izvršila je osvrt na analizu „Institucionalno-zakonodavni okvir za integralno upravljanje obalnim područjem Crne Gore“ i obrađene rezultate sa prethodne radionice, a zatim održala prezentaciju mogućih scenarija uspostavljanja koordinacionih mehanizama za inegralno upravljanje obalnim područjem, nakon čega je otvorena diskusija. Radionici su prisustvovali predstavnici Opštine Tivat Vesna Nikolić i Biljana Krivokapić.

post slika