RADNI SASTANAK KANCELARIJE ZA PREVENCIJU BOLESTI ZAVISNOSTI

26 okt 2016

U organizaciji Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti pri Sekretarijatu za mlade,sport i socijalna pitanja u utorak 25. oktobra održan je radni sastanak sa saradnicima obrazovnih ustanova sa teritorije opštine Tivat.
Ispred Sekretarijata sastanku su prisustvovali sekretarka Sekretarijata mr Darka Ognjanović sa saradnicima Aleksandrom Dakovićem, Ivonom Vukajlović i Dejanom Krunićem. Sastanku su prisustvovali predstavnici škola određeni za oblast prevencije Melita Klakor (OŠ Drago Milović),Bruna Matijević (Muzička škola Tivat) i Marija Vučetić (OŠ Branko Brinić, Radovići).


Na sastanku je dogovoreno da se postojeći plan aktivnosti proširi sa oblasti prevencije narkomanije na prevenciju ostalih bolesti zavisnosti kao i na prevenciju svih oblika nasilja. Takođe je predviđeno da se u navedene preventivne programe uključe i saradnici Sekretarijata zaduženi za sport i pitanja mladih.

post slika