Radno vrijeme Opštine Tivat

22 mar 2021

Predsjednik opštine Tivat, Željko Komnenović donio je naredbu o promjeni radnog vremena tivatske lokalne uprave, na način što je od ponedjeljka 22. marta uvedeno tzv. “klizno” radno vrijeme: radnim danima od 7:00 do 15:00h, ili od 8:00 do 16:00h. Zaposleni u Opštini mogu odabrati koje im radno vrijeme više odgovara.

Vrijeme predviđeno za prijem i rad sa strankama je svakog radnog dana u periodu od 8:00 do 11:00h, osim srijede kada je rad sa strankama od 8:00 do 14:00h. Stranke se mogu primiti i nakon vremena predviđenog za prijem stranaka po odobrenju zaposlenog kod kojeg stranka traži prijem. Stranke koje žele prijem kod predsjednika opštine, zahtjev za prijem mogu ispuniti na portirnici Opštine.

Zaposleni pauzu u radu mogu koristiti u periodu od 11:00 do 11:30h.

Imajući u vidu aktuelnu epidemiološku situaciju, vodi se posebna pažnja o ograničenom broju stranaka koje istovremeno borave u službenim prostorijama. Mole se građani da ukoliko je moguće, organe lokane uprave kontaktiraju putem telefona ili email-a.

Ova naredba je na snazi do donošenja nove naredbe o određivanju radnog vremena.

Sve informacije i kontakt podatke Opštine Tivat, možete pronaći na: www.opstinativat.me

post slika