Tivatska komunalna inspekcija aktivna tokom vikenda

22 mar 2021

Službenici Sekretarijata za inspekcijski i komunalni nadzor i proteklog su vikenda vršili kontrole poštovanje epidemioloških mjera. Komunalna inspekcija posebnu pažnju posvetila je poštovanju mjera na brojnim gradilištima u Tivtu. Na dva gradilišta evidentirane su nepravilnosti i uručeno je ukupno šest prekršajnih naloga, u ukupnom iznosu od 5.200€. Takođe, uručena su tri prekršajna naloga licima koja nisu nosila ličnu zaštitnu opremu, u ukupnom iznosu od 300€.

Nastavljeno je i sa pozitivnom praksom mješovitih patrola koje čine zaposleni u Sekretarijatu, predstavnici Uprave za inspekcijske poslove, pripadnici Odjeljenja bezbjednosti Tivat i vatrogasnih društava iz Tivta.

Mole se građani, privatna i pravna lica, da poštuju mjere, zaštite sebe i druge, kako bismo zajedničkim snagama doprinijeli daljem poboljšanju epidemiološke i zdravstvene situacije u Tivtu.