Predsjednik SO Petković primio delegaciju Arsenala: Sretan put do Prve lige

13 aug 2021

Predsjednik SO Tivat dr Andrija Petković ugostio je delegaciju tivatskog FK "Arsenal" povodom početka nove fudbalske sezone. Prijemu su prisustvovali predsjednik Upravnog odbora kluba Dejan Kandić i šef stručnog štaba Radisav Dragićević.

“Svakom ko voli Tivat u srcu je Arsenal. Pokazale su to utakmice baraža prošle godine, ali i akcija “Arsenal te treba" kojoj se odazvao veliki broj građana. Privilegija je biti dio ove Arsenalove zdrave fudbalske priče. Želim vam sretan put do Prve lige” - rekao je predsjednik SO.

Zahvaljujemo predsjedniku Skupštine Petkoviću na prijemu, ali i kompletnom opštinskom rukovodstvu i institucijama na podršci koju su nam pružili. Vjerujemo da nas u Tivtu čekaju lijepi fudbalski dani” - kazao je predsjednik UO Dejan Kandić.

“Na nama je da igramo što bolje možemo. Rad na treninzima i ponašanje igrača uliva optimizam i nadam se da ćemo već od Jedinstva i nedjelje krenuti sa dobrim rezultatima” - poručio je Radisav Dragićević.

U znak zahvalnosti na podršci, delegacija Arsenala je predsjedniku SO uručila posvećen dres kluba sa brojem 10.

post slika

Galerija