SAJAM “KNJIGA ZA KNJIGU”

25 aug 2017

Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat već tradicionalno krajem avgusta organizuje sajam razmjene korišćenih knjiga pod nazivom ,,Knjiga za Knjigu”. Peti po redu sajam održaće se u ponedjeljak, utorak i srijedu, 28., 29. i 30. avgusta u parkiću preko puta hotela “Montenegrino”. Sajam će raditi dvokratno od 10:00-12:00 i od 16:00-19:00 časova.
Organizaciju sajma podržale su tivatske škole SMŠ ,,Mladost”, OŠ ,,Drago Milović”, OŠ ,,Branko Brinić”, Omladinski klub Tivat kao i NVO ,,Djeca Tivta”.

“Knjiga za Knjigu izvrsna je prilika da stare udžbenike, oni koji to žele, zamjene novim, te da tako dođu do školskih lektira i drugih potrebnih knjiga. Ušteda i druženje benefiti su na koje mogu računati svi učesnici i posjetioci sajma” – poručuju iz Sekretarijata za mlade sport i socijalna pitanja.

post slika