SAJAM “KNJIGA ZA KNJIGU”

23 aug 2019

Trodnevni sajam razmjene korišćenih knjiga pod nazivom ,,Knjiga za Knjigu” biće organizovan u ponedjeljak, utorak i srijedu, 26 – 28. avgusta, od 10:00-12:00 časova u malom parkiću preko puta hotela Montenegrino u Tivtu.

Događaj organizuju Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat u saradnji sa tivatskim školama SMŠ ,,Mladost”, OŠ ,,Drago Milović”, OŠ ,,Branko Brinić” i Omladinskim klubom Tivat.

“Knjiga za Knjigu izvrsna je prilika da stare udžbenike, oni koji to žele, zamijene novim, te da tako dođu do školskih lektira i drugih potrebnih knjiga. Ušteda i druženje benefiti su na koji mogu računati svi učesnici i posjetioci sajma”, saopštila je sekretarka za mlade, sport i socijalna pitanja Darka Ognjanović.

Na sajmu će biti postavljena kutija za prilog koji će biti doniran Crvenom krstu.