SAOPŠTENJE – DOBITNICI STUDENTSKE NAGRADE ZA 2019.GODINU

18 nov 2019
Opština Tivat treću godinu za redom dodjeljuje nagradu najboljim studentima , u skladu sa Odlukom o nagrađivanju učenika osnovnih i srednjih škola i studenata postdiplomskih studija. Nagrada se dodjeljuje na osnovu Javnog konkursa, koji objavljuje Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti. Pravo na nagradu imaju studenti koji su postigli izuzetan uspjeh u studiranju, što podrazumijeva da su ostvarili 240, 300 odnosno 360 ECTS kredita, i na svakom od tih stepena ostvarili prosječnu ocjenu ne manju od 9,50. Studentsku nagradu za 2019.godinu zavrijedilo je pet studenata/kinja: Ana Puljiz, Spec.Sci- Međunarodni odnosi; Darko Đikanović, Magistar- Statistika; Mileva Manojlović, Spec.Sci- Turizam; Milena Nikolić, Spec.Sci- Međunarodni odnosi i Slađana Francesković, Msc –Nautički turizam Nagrada se sastoji od plakete i novčanog dijela u visini prosječne zarade u Crnoj Gori, za mjesec koji prethodi mjesecu dodjele nagrade. Kao i prethodne godine, nagrada će dobitnicima biti uručena na svečanoj sjednici Skupštine opštine Tivat, 21.novembra 2019.godine. ODLUKA - STUDENTSKA NAGRADA 2019 - PDF