Saopštenje za javnost – POMOĆ UGROŽENIM PODRUČJIMA

10 feb 2012

Usled jako teške situacije zbog vremenskih nepogoda koje su zahvatile teritoriju Crne Gore, a naročito njen sjeverni dio, Predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš je donio odluku da se Opštinama Andrijevica, Žabljak i Plav hitno uputi novčana pomoć u iznosu od 3.000 EUR. Jedan dio sredstava je uplaćen još juče, dok se uplata preostalog dijela očekuje danas u toku dana. Takođe, kao ispomoć, jedna utovarna lopata preduzeća „Samcommerce“ d.o.o. juče ujutru je upućena na područje Andrijevice gdje je odmah stavljena u funkciji.
Opština Tivat ovim putem upućuje i zvaničan apel svim sugrađanima i privrednim subjektima na teritoriji svoje Opštine, da slijede primjer Opštine Tivat, pokažu solidarnost i društvenu odgovornost, i u domenu svojih mogućnosti pruže finansijsku, ili pomoć u mehanizaciji ugroženim područjima.

Žiro računi za uplatu pomoći ugroženim područjima otvoreni su gotovo u svim predstavništvima banaka na teritoriji Opštine Tivat.

KABINET PREDSJEDNIKA