Saopštenje za javnost

10 jun 2011

U sklopu posjete Crnoj Gori danas je u zvaničnoj posjetu Opštini Tivat boravila,nerezidentni izvanredni i opunomoćeni Amabsadork republike Estonije u Crnoj Gori NJ.E.g-dja  Tina Intelman. Ambasadorku je primio Predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš zajedno sa Petrom Vujovićem-savjetnikom u kabinetu Predsjednika. U više nego srdačnom razgovoru Predsjednik je upoznao Nj.E. sa najznačajnijim projektima koji se realizuju na području Opštine pri čemu je izrazio spremnost Opštine Tivat da pruži sve neophodne informacije privrednim društvima i potencijalnim investitorima sa područja Estonije o mogućnostima investiranja u Tivtu. Nj. E. g-dja Intelman nije krila svoje oduševljenje razvojem Tivta u proteklih par godina i iskazala svoju spremnost da pruži svu neophodnu podršku na uspostvljanju saradnje sa zainteresovanim subjektima iz Estonije dajući akcenat na uspostavljanju bratskih odnosa Opštine Tivat sa nekim od gradova iz priobalnog dijela Estonije.

 KABINET PREDSJEDNIKA