Sastanak čelnika Opštine Tivat sa predstavnicima Uprave javnih radova

08 mar 2021

Čelnici Opštine Tivat održali su danas u kabinetu Predsjednika radni sastanak sa v.d. direktorom Uprave javnih radova u Vladi Crne Gore Borom Lučićem i njegovom pomoćnicom za ugovaranje i kontrolu kvaliteta dokumenata Milicom Bakić. Ključne teme sastanka bili su razni infrastrukturni radovi na teritoriji opštine Tivat.

Jedna od tema bila je privođenje završetku radova na rezervoaru za vodu u Gradiošnici i izmiještanje tamošnjeg dalekovoda, a govorilo se i o izgradnji pristupnog puta i objekata od opšteg interesa u budućoj servisnoj zoni u tom dijelu grada. Na radnom stolu našla su se i pitanja izgradnje raznih lokalnih saobraćajnica, te analiza problema oko izgradnje pristupnog puta MR2 na Luštici.

Predstavnici Opštine Tivat kao jedno od bitnih pitanja iznijeli su i neophodnost izgradnje nove škole u Tivtu, pa se posebno razgovaralo na ovu temu.

Prilikom današnjeg sastanka dogovoreni su dalji koraci buduće značajnije saradnje Opštine Tivat i Uprave javnih radova.

post slika