SLUŽBA ZAŠTITE I SPAŠAVANJA NA NOVOJ LOKACIJI

15 jul 2016

Služba zaštite i spašavanja opštine Tivat od juče (četvrtak, 14. jul) nalazi se na novoj lokaciji i to u prostorijama nekadašnjeg hotela „Tivat“, na Seljanovu.
„Nova lokacija doprinijeće efikasnijem radu Službe. Prije svega omogućiće pravovremeni izlazak na intervenciju, zahvaljujući poziciji koju odlikuje direktan izlaz na Jadransku magistralu“, izjavio je ovim povodom komandir Službe zaštite i spašavanja, Zoran Barbić.
Izmještanje Službe zaštite i spašavanja postignuto je na osnovu dogovora između Opštine Tivat i „Primorje Hotels and Restaurants“ AD Tivat. Služba je kao i do sada na raspolaganju svim građanima Tivta svakog dana, 24 sata dnevno, a kontakt telefoni službe su 123 i (032) 671 318.

Sluzba zastite i spasavanja nove prostorije

post slika