SPORT U TIVTU

02 mar 2008

U opštini Tivat organizovana su 42 amaterska sportska kluba, 2 školska sportska društva i 3 društva sportske rekreacije.Zastupljena su 24 sporta. 34 kluba radi samostalno i u okviru republičkih saveza, a 8 boćarskih klubova radi u okviru Boćarskog saveza opštine Tivat. Sjedište Boćarskog saveza Crne Gore je u Tivtu. Opština Tivat podržava sportske aktivnosti kroz sufinansiranje programskih aktivnosti klubova. Raspodjelu budžetskih sredstava za sport vrši Odbor za društvene djelatnosti Skupštine opštine Tivat. Sport u Tivtu korist oko 54.000 m² otvorenog i zatvorenog prostora – Sportska dvorana „Župa“ sa 2700m² i 1.100 sjedećih mjesta, otvoreni poligoni za male sportove, školske dvorane i tereni, Boćarska dvorana Kalimanj i otvorena boćališta, Jedriličatrski klub „Delfin“, fudbalski tereni, teniski tereni, basket tereni dr. Više o sportu u Tivtu može se saznati iz knjige „Sport u Tivtu“ – Mladost jedne istorije, autora Slavka Krstovića.


PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2019. GODINU - PDF PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2018. GODINU - PDF PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2017. GODINU - PDF PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2016. GODINU - PDF      ZAKLJUČAK PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2015. GODINU - PDF      ZAKLJUČAK

PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2014. GODINU - PDF

PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2013. GODINU - PDF     ZAKLJUČAK

PROGRAM SUFINANSIRANJA SPORTA ZA 2012. GODINU - PDF


IMENIK SPORTSKIH ORGANIZACIJA  - PDF

RJEŠENJE O BRISANJU IZ REGISTRA SPORTSKIH ORGANIZACIJA 2016 - PDF

 WEB SAJTOVI SPORTSKIH ORGANIZACIJA U TIVTU