Testiranje inteligencije 27. maja u SMŠ Mladost

19 maj 2023
Testiranje inteligencije za građane Tivta biće održano u SMŠ Mladost, u subotu, 27. maja 2023. godine, sa početkom u 13.30h.

Kandidati koji se prijavljuju za testiranje moraju biti punoljetni na dan testiranja. Učenici srednjih škola koji na dan testiranja imaju najmanje navršenih 16 godina mogu testiranju pristupiti uz ovjerenu saglasnost roditelja. Mensin test možete raditi najviše tri puta u životu, pri čemu od posljednjeg testiranja mora proći više od godinu dana.

Testiranje je besplatno za građane Tivta (LK izdata od strane FL Tivat), učenike SMŠ Mladost bez obzira na to iz koje opštine dolaze, kao i za dobrovoljne davaoce krvi koji su dali krv u prethodnih šest mjeseci.

Zainteresovani se mogu prijaviti na sljedećem linku:
https://mensa.me/formulari/27551
Testiranje organizuje Mensa Crne Gore uz podršku Opštine Tivat.

Više informacija na sajtu: https://mensa.me/index.php/novosti/297-hn-tv-testiranje-27-5-2023

post slika