Tivat ugostio drugi fudbalski kamp GNK Dinamo

06 jul 2023

Na pomoćnom stadionu FK Arsenal Tivat danas je održana svečana završnica fudbalskog kampa GNK Dinamo iz Zagreba, koji je drugu godinu za redom održan u Tivtu, u organizaciji NVO “Volej” Tivat. Kamp je pohađalo 105 dječaka i djevojčica uzrasta od 8-17 godina, sa kojima su prethodnih dana radili licencirani treneri iz akademije GNK “Dinamo”, među kojima i istaknuti golman Ivan Kelava. Događaju su prisustvovali i predstavnici Opštine Tivat, potpredsjednik dr Andrija Petković i sekretarka Sekretarijata za društvene djelatnosti, Olivera Mišković Vidojević.

U ime Opštine Tivat, koja je finansijski podržala organizaciju kampa, obratio se potpredsjednik dr Andrija Petković. Petković je istakao da mu je veliko zadovoljstvo da sve pozdravi, a posebnu zahvalnost uputio je Igoru Radoševiću i NVO Volej na pet nezaboravnih dana. “Siguran sam da Tivat i FK Arsenal imaju budućnost i da će se ova saradnja nastaviti. Opština Tivat brine o svojoj budućnosti, a samo oni koji brinu o svom naraštaju mogu imati zdravu i perspektivnu budućnost, ne samo u fudbalu i sportu, već u životu uopšte. Još jednom hvala i GNK Dinamo i vidimo se na kampu u Tivtu 2024. godine”.

post slika

Galerija