TRENING ZA TRENERE (II dio)

11 mar 2014

U okviru LOGINTS projekta, koji je finansiran od strane EU za podršku implementaciji Nacionalne trening strategije, na Žabljaku je od 5-8. marta 2014. godine održan drugi dio treninga za trenere. Cilj obuke je obezbjeđivanje tima trenera kako za državni tako i za lokalni nivo koji će biti sposobni sprovoditi obuke za državne i lokalne službenike po najvišim i najsavremenijim standardima. Trening je uspješno završilo 15 osoba identifikovanih sa državnog i lokalnog nivoa među kojima su veoma zapaženo učešće ostvarili i glavna administartorka Opštine Tivat Jovanka Laličić i sekretar Sekretarijata za informacione sisteme i zajedničke poslove Goran Božović.

Učesnici treninga su kroz rad sa eminentnim stručnjacima unaprijedili trenerske vještine i javno nastupanje, Goran Božović je uz još nekoliko lica izabran da predstavlja novoformirani tim trenera na završnom događaju koji će biti organizovan u Regionalnoj školi za javnu administraciju u Danilovgradu u znak završetka LOGINTS projekta, gdje će kroz prezentaciju značaja i benefita projekta demonstrirati stečene vještine.   post slika