TRI PLAVE ZASTAVICE U TIVTU

06 jun 2016

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore u saradnji sa NVO "Udruženje za ekonomski konsalting Ekom" u nedelju, 5. juna 2016. godine na plaži "Safari beach" na Velikoj plaži u Ulcinju organizovalo je svečanost povodom početka programa "Plava zastavica u Crnoj Gori" za 2016. godinu. Svečani program obuhvatao je dodjelu Plavih zastavica za 2016. godinu odobrenih od strane Međunarodnog žirija "Blue Flag" programa, kao i dodjelu sertifikata za plaže i marine koje su se prijavile za dvogodišnju pilot fazu programa. Sa područja opštine Tivat, plaže „Kalardovo“, „Plavi horizont“ i „Oblatno“ dobitnici su plave zastavice za 2016. godinu. U ime Opštine Tivat svečanosti je prisustvovao Zvonimir Dubravčić, Savjetnik za turizam u Sekretarijatu za finansije i ekonomski razvoj.


SEKRETARIJAT ZA FINANSIJE I EKONOMSKI RAZVOJ

post slika