U OPŠTINI TIVAT OBILJEŽEN DAN BORBE PROTIV AIDS-A

01 dec 2017

U organizaciji Sekretarijata za mlade,sport i socijalna pitanja i Kancelarije za prevenciju  bolesti zavisnosti, a u saradnji sa Srednjom mješovitom školom ,,Mladost” i  Domom zdravlja Tivat  danas ( 1 decembar) organizovana je  tribina na temu prevencije AIDS-a.

Učesnike tribine pozdravili su samostalni savjetnik za mlade Dejan Krunić i samostalni savjetnik za prevenciju bolesti zavisnosti Aleksandar Daković.

Predavanje na ovu temu održala je dr Lidija Isailović iz Doma zdravlja Tivat.

Prisutni učenici su pokazali veliko  interesovanje za ovu temu i zavidan nivo informisanosti o načinima prenošenja HIV-a i prevenciji AIDS-a.

Ovo je još  jedna od aktivnosti namjenjena mladima,  koju sprovodi Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti , u cilju edukacije i informisanosti o posledicama rizičnog ponašanja. Dan borbe protiv HIV3

Dan borbe protiv HIV

post slika