U toku postupak uklanjanja privremenih objekata bilborda na teritoriji opštine, komunalna policija intervenisala na Jadranskoj magistrali

18 apr 2022

Komunalna policija Opštine Tivat krajem prošle sedmice intervenisala je po prijavi građana i u saradnji sa tivatskim Komunalnim preduzećem, uklonila dio lima većih dimenzija, koji je visio sa jednog od bilborda na Jadranskoj magistrali, u blizini Aerodroma Tivat, i prijetio da ugrozi bezbjednost učesnika u saobraćaju.

Riječ je o privremenim objektima koji su predmet postupanja komunalne inspekcije, budući da su isti postavljeni na teritoriji opštine Tivat, iako nisu predviđeni aktuelnim Programima privremenih objekata. U toku su upravni postupci za oko 100 takvih privremenih objekata. Vlasnici određenog broja ovih bilborda koji su se odazvali pozivu komunalne inspekcije sami su pristupili njihovom uklanjanju, dok će se uklanjanje preostalih bilborda, za koje se vodi postupak protiv nn lica, vršiti administrativnim putem.

post slika

Galerija