UČENICE SMŠ “MLADOST” na 12. MEĐUNARODNOJ DJEČIJOJ LIKOVNOJ KOLINIJI U OPŠTINI KARPOŠ

18 sep 2018

Učenice JU SMŠ “Mladost” Tivat, Rozalija Francesković i Tatjana Kovač, predvođene mentorkom, profesoricom likovne umjetnosti Milicom Krivokapić, boravile su od 13.09 do 16.09.2018. godine u pobratimskoj opštini Karpoš. 

One su ovom prilikom učestvovale na 12. Međunarodnoj dječijoj likovnoj koloniji “Sv. Pantelejmon” gdje su  osim mogućnosti da pokažu svoj likovni talenat i predstave svoj grad i školu, imale priliku da posjete kulturne i prirodne znamenitosti Karpoša. Osim predstavnica opštine Tivat likovnoj koloniji prisustvovali su i mladi umjetnici iz drugih pobratimskih gradova Karpoša: Vrnjačke Banje, Travnika i Sofije. Za učešće na likovnoj koloniji učesnici su dobili zahvalnice.

Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti pružio je podršku odlasku učenica u Karpoš i na taj način nastavio saradnju sa ovom pobratimskom opštinom.

 

 

KARPOŠ SLIKA 2

post slika