Učešće na 5. Festivalu nekretnina i investicija, FREI 2014

12 maj 2014

Opština Tivat koju predstavlja Petar Vujović, savjetnik predsjednika opštine, uzeće učešće na 5. Festivalu nekretnina i investicija, FREI 2014, koji se održava u Miločeru u periodu od 12-15.05.2014 godine. Festival nekretnina i investicija – FREI je tematska i selektivna manifestacija o problematici investiranja i razvoja real-estate sektora.

Skup je namijenjen investitorima i komercijalnim kompanijama iz oblasti nekretnina, reprezentima državnih organa, infrastrukturnim preduzećima, predstavnicima međunarodnih institucija, stručnoj i opštoj javnosti. Tema sa kojom će se ove godine predstaviti Tivat je „Uloga lokalne samouprave u privlačenju investicija“, a gospodin Vujović,  će uzeti učešće na panel diskusiji koja će se održati 14.05.2014. godine sa početkom u 17:00h. Pored predstavnika opštine Tivat, na panelu, čiji je moderator ispred Ministarstva održivog razvoja i turizma g-din Predrag Jelušić, državni sekretar, govoriće još i gradonačelnik Cetinja, Aleksandar Bogdanović, predsjednici opština Ulcinj i Bijelo Polje- Fatmir Gjeka i Aleksandar Žurić, potpredsjednik opštine Budva – Milan Vučinić kao i Vladimir Mračević, savjetnik predsjednika opštine Herceg Novi za pitanja investicija

 


KABINET PREDSJEDNIKA