UKRAŠENO NOVOGODIŠNJE DRVO ŽELJA ISPRED OPŠTINE TIVAT

18 dec 2017

Predsjednica Opštine Tivat Snežana Matijević, zajedno sa predstavnicima lokalnih javnih preduzeća i ustanova, učestvovala je danas u akciji pod nazivom „Novogodišnje drvo želja“. Ovu akciju su organizovali NVU „Djeca Tivta“ i Modno-plesni klub „Da qui“, a namjera je bila ukrasiti stablo lovora i tako oživjeti tradiciju ukrašavanja ovog drveta koje se tradicionalno kitilo u domovima Boke Kotorske u susret božićnim i novogodišnjim praznicima.

 

Učenici tivatskih osnovnih i srednjih škola, kao i djeca iz međunarodne škole „Knightsbridge“, te djeca iz predškolskih ustanova, učestvovala su u ukrašavanju stabla lovora, a drvce je okićeno karticama želja. Ovom prilikom Predsjednica opštine, djeci i mladima Tivta, poželjela je puno osmijeha i sreće u Novoj godini.

NOVOGODISNJE DRVOOOO

 

 

 

 

post slika