Ukupan fond sa bazara Dan otvorenog srca 7,216.85 eura

25 dec 2018

Novim uplatama donatora i prihodima od prodaje ulaznica za humanitarne turnire Petlića FK Arsenal i KK Teodo, novčani fond prikupljen tokom Desetog novogodišnjeg humanitarnog bazara „Dan otvorenog srca“, uvećan je i ukupno iznosi 7,216.85 eura. Novac će biti uplaćen za liječenje dječaka Ilije, starog manje od dva mjeseca, kome je potrebna operacija srca.

Takođe, odlukom Organizacionog odbora svi neprodati upakovani artikli sa bazara donirani su Dječjem domu “Mladost” u Bijeloj.
Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja zahvalio je građanima, institucijama, preduzetnicima, učesnicima bazara, donatorima, nevladinim organizacijama koji su nesebično pomogli organizaciji ove humanitarne akcije.

Među izlagačima na bazaru su bili Organizacija žena Tivat, Dom zdravlja Tivat, Centar za socijalni rad Tivat, Književna omladina Tivta, Kolo srpskih sestara, doo Komunalno Tivat, doo Vodovod Tivat, Muzej i galerija, NVO “Harlekin”, preduzeće “Azil”, OŠ “Drago Milović”, OŠ “Branko Brinić”, SMŠ “Mladost”, Međunarodna škola “Knightsbridge”, JPU “Bambi”, Savjet roditelja JPU “Bambi”, vrtić “Kreativna čarolija”, Slatka radionica, Resursni centar Kotor, Omladinski klub Tivat, Dekupaž - Nada Bulatović, NVO “Evropski dom”, KK Teodo, Crveni Krst, Click4Help I Turistička organizacija Tivta, Snežana Odžić,” Kesten”Zoran Bubanja, Ksenija Kankaraš, Danka Ivin, Forum žena Socijaldemokrata Tivat, Opština Tivat i Zeleni tim ,Happy ballons i učiteljica Nevenka Saveljić. Na sajmu je prikupljeno 5.148,00 eura.

Donatori, koji su i ove godine iskazali humanost novčanom uplatom su: Montespeed, Parking servis Tivat, Rotor, Montefish, Yacht consulting, Fiko II, Račica Tivat, Montenegrino, Poen, ZOPT, Svicomm, GNM Tivat, Hotels Tivat; Tehnomarine, TM group i Jasmina Drašković.

Doniranjem robe,novca i drugih artikala, bazar su pomogli: cvjećare “Đurđa” i „Nina“ ,Atelje “Slaby”, butik “Azalea”, Rita Mitrović, Jelena Bošković, Dragana Francesković, Adrijana Pejović, Biljana Krivokapić, poslastičarnica Minjon, NVO Djeca Tivta, jewelry shop Vera, Vodacom, hotel Regent, Pop-art, doo Portokali, butik P.S. fashion, d.o.o. Ben-Kov, Udruženje penzionera, Udruženje Egipćana i Kancelarija za RE pitanja.

 

SLUŽBA PREDSJEDNIKA OPŠTINE

Zahvalnica

post slika