USPIJEŠAN POČETAK SEMINARA “PISANJE PROJEKTA – BAZIČNI DIO”

02 sep 2013

U multimedijalnoj sali opštine Tivat započeo je dvodnevni seminar za nevladine i sportske organizacije na temu „Pisanje projekata-bazični dio“.Seminar izvode iskusni treneri Venera Ljutić i i Tomislav Džegura iz NVO Kompas iz Kotora.

Seminaru prisustvuje oko 40 predstavnika iz nevladinih i sportskih organizacija registrovanih na teritoriji Tivta. Ispred Opštine Tivat i Komisije za raspodjelu sredstava NVO učesnike je pozdravila mr.Darka Ognjanović i poželjela im uspiješan rad uz napomenu da je seminar organizovan u skladu sa odlukom Komisije i da će se sa ovom praksom nastaviti kako bi rad bio što uspiješniji i u skladu sa očekivanim i inoviranim obrascima prilikom apliciranja i izvještavanja o dodijeljenim sredstvima u opštini Tivat.

 dsc00127 dsc00144

 

post slika