USPJEŠNO OKONČAN HUMANITARNI BAZAR

21 dec 2017

Na 9. po redu Novogodišnjem humanitarnom bazaru - „Dan otvorenog srca“, održanom juče (srijeda 20. decembar), prikupljeno je ukupno 5.532,72 eura, od čega je od prodaje raznih artikala prikupljeno  5003,9 eura, a na žiro račun novogodišnjeg humanitarnog  bazara direktno je uplaćeno 528,82 eura. Po ranije donijetoj odluci organizacionog odbora, prihodi će biti raspoređeni na sljedeći način: polovina prikupljenih sredstava biće usmjerena za potrebe liječenja dvogodišnjeg Luke Marića, a polovina za liječenje petogodišneg Save Rilija.

Organizatori manifestacije su: Opština Tivat, Crveni krst i Organizacija žena Tivat.

Na 31 štandu učestvovali su: Organizacija žena Tivat, fotograf Mihael Đuričić, Dom zdravlja Tivat, Kolo srpskih sestara, doo Komunalno Tivat, Parking servis doo Tivat, Forum žena Socijaldemokrata Tivat, NVO “Harlekin”, NVO “Djeca Tivta”, preduzeće “Azil”, OŠ “Drago Milović”, OŠ “Branko Brinić”, SMŠ “Mladost”, Međunarodna škola “Knightsbridge”, JPU “Bambi”, Savjet roditelja JPU “Bambi”, vrtić “Kreativna čarolija”, Hrvatska nastava u Crnoj Gori, Slatka radionica, Omladinski klub Tivat, Farmasi kozmetika, Dekupaž - Nada Bulatović, Školica sporta “Atleta”,  KZU “Napredak” - Gornja Lastva,  ZOPT, NVO “Evropski dom”, poslastičarnica “Minjon”, Opština Tivat, KK Teodo, Crveni Krst, “Krpenjača otvorenog srca”.

Organizatori manifestacije ovim putem posebnu zahvalnost upućuju brojnim donatorima: Eko Plantu, cvjećarama „Đurđa“, „Nina“ i „Flora Art“, Ateljeu „Slaby“, vrtiću „Bambi“, buticima „Azalea“ i „Ultima Moda“, zdravstvenoj ustanovi „Mansa Medica“, Riti Mitrović, Sunčici Radović, Turističkoj organizaciji Tivat, preduzećima „YU Briv“ i „Montespeed“.

Organizatori se na podršci zahvaljuju i Centru za kulturu Tivat, Komunalnom preduzeću Tivat i Radio Tivtu. Veliko hvala i svim učesnicima zabavnog programa, građanima, institucijama, preduzetnicima, nevladinim organizacijama i mladim volonterima tivatskih škola, koji su se odazvali akciji i pomogli njenu realizaciju.