XI MATURANTSKA PARADA – QUADRILLE U PETAK 18. MAJA

17 maj 2018

“XI Maturantska parada“ – “Quadrille” European dance festival biće održana u petak, 18. maja, na obali Pine sa početkom u 11.45 časova, u organizaciji opštinskog Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti i Srednje mješovite škole “Mladost”.

Tivatski maturanti, njih preko 100, iz SMŠ “Mladost” i Srednje muzičke škole Tivat, pokušaće zajedno sa vršnjacima iz cijele Evrope oboriti Ginisov rekord za najveći simultani ples na svijetu.

Prisutne će tradicionalno pozdraviti predstavnici Opštine Tivat, direktorica SMŠ “Mladost”, direktorica Srednje muzičke škole i đak generacije.

Pozivaju se građani Tivta da svojim dolaskom podrže maturante koji će uz Straussovu muziku “Fledermauss – Quadrille” biti dio najvećeg sinhronizovanog plesa na svijetu.

Quadrille 2018 Logo