6. sajam poslovnih usluga i investicija u Budvi

29 okt 2009

Rukovodeći se činjenicom da u današnoj savremenoj globalnoj ekonomiji znanje i informacija predstavljaju ključne faktore uspješnog poslovanja i pravovremenog donošenja odluka od interesa za lokalno stanovništvo, Opština Tivat je sa velikom radošću prihvatila poziv da učestvuje na 6. Sajmu Poslovnih usluga i investicija, koji se održava u Budvi u periodu od 28-30.10.2009 godine.

Rastuće domaće i inostrane investicije u regionu, značajnosu podigle nivo potrebe za poslovnim uslugama različitih vrsta, te ovaj Sajampredstavlja izuzetnu priliku da u direktnom kontaktu sa tražnjom iinteresovanjem ponudimo građanima na uvid kako tekuće, tako i budućeinvesticije u kojima direktno ili indirektno učestvuje Opština Tivat, te na tajnačin svima zainteresovanim damo relevantne informacije o budućnosti razvojativatskog regiona.