ČESTITKA

25 feb 2016

Svim građanima Tivta želimo srećnu i uspješnu Novu 2016. godinu, da je, kao i sve naredne, provedete u dobrom zdravlju, miru i blagostanju. Želimo vam da u Novu godinu uđete sa pozitivnom energijom, okruženi porodicom i prijateljima.
Koristimo priliku da i svim pravoslavnim vjernicima uputimo najiskrenije čestitke povodom nastupajućeg Božića, u nadi da ćete ga provesti u zdravlju i radosnom okruženju, uvažavajući duh ovog praznika koji podsjeća da su zajedništvo, optimizam i nada pravi put za napredak svake ličnosti, a samim tim i društva u cjelini.

Predsjednik Opštine Tivat                                             Predsjednik Skupštine Opštine Tivat
       Ivan Novosel s.r.                                                                 Krsto Bošković s.r.