AKCIJA „IGRALIŠTA DJECI“

26 apr 2018

Opština Tivat - Sekretarijat za mlade sport i socijalna pitanja Opštine Tivat u saradnji sa Ministarstvom rada i socijalnog staranja Crne Gore pokreće akciju „Igrališta djeci“ i poziva građane Tivta, posebno predstavnike tivatskih mjesnih zajednica i predstavnike skupština stanara iz Tivta, da Opštini dostave zahtjev za uređenje dječjih igrališta i prostora predviđenih za obavljanje različitih sportskih aktivnosti.

Potrebno je da zahtjev sadrži sljedeće:

  • Tačnu lokaciju dječjeg igrališta;
  • Fotografiju stanja u kojem je dječje igralište;
  • Navesti koju vrstu rekonstrukcije ili popravke je potrebno izvršiti na već postojećem sportskom mobilijaru ili lokaciji;
  • Navesti koje vrste sportskog mobilijara nedostaju na lokaciji.

Zahtjev se dostavlja Sekretarijatu za mlade sport i socijalna pitanja Opštine Tivat, na adresu: Trg magnolija br. 1, zgrada Opštine Tivat, odnosno putem email adrese: mladisport@opstinativat.com.  Rok za dostavljanje zahtjeva je 15. maj 2018. godine.

post slika