Aktivna linija za pružanje mentoring usluga

07 avg 2020

Sekretarijat za turizam i preduzetnišvo Opštine Tivat obavještava javnost da je aktivna programska linija za pružanje mentoring usluga za mikro, mala, srednja preduzeća i preduzetnike koji se bave proizvodnjom ili pružanjem usluga. U pitanju je besplatna, nefinansijska podrška koja za cilj ima smanjivanje broja neuspješnih preduzeća, na način što se preduzetniku ili preduzeću pruža dugotrajna podrška kroz zajedničko sprovođenje aktivnosti kao što su:

  • Dijagnostifikovanje – analiza trenutne situacije u preduzeću, odnosno kod preduzetnika;
  • Pomoć u pripremi razvojnih aktivnosti/planova i njihovoj implementaciji, kako bi se dostigli što bolji poslovni rezultati;
  • Savjetovanje i koordinacija aktivnosti usmjerenih na pristupanje fondovima, vladinim programima podrške razvoju biznisa, novim tehnologijama, konsultantskim uslugama, itd.;
  • Pomoć u pronalaženju poslovnih partnera i uspostavljanju poslovne saradnje.

Sve podatke i potrebnu dokumentaciju, zainteresovana fizička i pravna lica mogu pronaći OVDJE.