AKTIVNOSTI POVODOM DANA ENERGETSKE EFIKASNOSTI

09 mar 2017

Aktivnosti koje opština Tivat organizuje povodom Svjetskog dana energetske efikasnosti, a koje su zbog lošeg vremena bile odložene, biće održane u subotu 11. marta.
Na gradskoj rivi Pine u Tivtu sa početkom u 10.00 časova, učenici tivatskih osnovnih škola izložiće svoje radove i prezentovati unikatne rukotvorine na temu energetskog osvješćivanja. Istovremeno će se građanima dijeliti štedne sijalice, a biće organizovana i promotivna biciklistička vožnja gradom i to od 12.15. do 12.45 časova, u saradnji sa NVO Biciklo.me iz Podgorice i NVO Staza iz Tivta, Nakon promotivne vožnje, u 13.00 časova, biće upriličeno prikazivanje dokumentarnog filma „Bicikli pričaju priče“, u Multimedijalnoj sali opštine. Ulaz na projekciju filma je slobodan.
Organizatori pozivaju sve zainteresovane da se priključe vožnji i aktivno učestvuju u planiranim događajima.