AUDICIJA ZA PREDSTAVU „KAKO NAJLAKŠE UPROPASTITI SVOJE DIJETE“ U ORGANIZACIJI KANCELARIJE ZA PREVENCIJU BOLESTI ZAVISNOSTI

12 mar 2015

U susret obilježavanju pet godina od formiranja Opštinske Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih, u saradnji sa Omladinskim klubom u toku su pripreme za izvođenje predstave „Kako najlakše upropastiti svoje dijete“.
Za potrebe predstave, 18.marta od 16 časova u prostorijama Omladinskog kluba biće organizovana audicija za sve zainteresovane mlade ljude koji žele glumiti u ovoj predstavi.
Žiri u sastavu: Dragan Laković - producent, Bojana Jelovac - režiserka, Vladan Vukasanović - glumac i Milica Šćepanović - predstavnica Omladinskog kluba će ocijeniti i donijeti odluku o glumcima koji će igrati u ovoj predstavi.
Potrebno je pripremiti dva monologa i jednu pjesmu, po želji i imitaciju.
U pripremi predstave biće potrebni i scenografi, frizeri i šminkeri. Prijave i detaljne informacije mogu se dobiti u Omladinskom klubu svakog radnog dana od 12.30 -13.30 i od 16.-20 čas. Ili na tel.069 609 598

post slika