AUDICIJA ZA UČEŠĆE NA MANIFESTACIJI „CRNA GORA U RITMU EVROPE“

21 nov 2016

Audicija za učešće na manifestaciji “Crna Gora u ritmu Evrope” održaće se u utorak, 22. novembra od 15.00 časova, na sceni Centra za kulturu. Ovim, djeca iz opštine Tivat započinju svoje učešće u ovoj takmičarsko-muzičkoj manifestaciji, namijenjenoj upravo djeci osnovnih i srednjih škola.
Na audiciji će biti izabrani učesnici, njih 20-ak, koji će se u narednim mjesecima pripremati da naš grad predstave u finalu takmičenja. Finale će se održati u aprilu 2017. u Podgorici, uz direktan prenos na nacionalnoj televiziji.
Najbolji iz opštine Tivat predstaviće se jednom tačkom na portugalskom jeziku – jeziku ambasade koja je našoj opštini dodijeljena od strane organizacije „Crna Gora u ritmu Evrope“, a to je ambasada Portugala.