Javna rasprava o Nacrtu zakona o legalizaciji neformalnih objekata

27 mar 2012

Obavještavaju se gradjani da je Vlada Crne Gore na sjednici održanoj 16.03.2012.godine utvrdila Nacrt zakona o legalizaciji neformalnih objekata sa Programom javne rasprave. Javna rasprava o Nacrtu Zakona  održaće se u organizaciji Ministarstva održivog razvoja i turizma i jedinica lokalne samouprave. Javna rasprava trajaće 21 dan od dana objavljivanja teksta Nacrta zakona na web sajtu Ministarstva održivog razvoja i turizma i portalu e-uprave. Javna rasprava se pored ostalog organizuje i u formi trinaest okruglih stolova i opšte javne rasprave. S tim u vezi Programom je predvidjeno da se okrugli sto za opštine Budvu i Tivat održi u Budvi dana 29.03.2012.godine sa početkom u 11. časova.Primjedbe, prijedlozi i sugestije na Nacrt zakona dostavljaju se u pisanoj i elektronskoj formi na e-mail adresu Ministarstva održivog razvoja i turizma javna.rasprava@mrt.gov.me ili preko arhive Ministarstva.

Nacrt zakona možete preuzeti ovdje