BESPLATAN BEŽIČNI INTERNET U CENTRU RADOVIĆA

23 jul 2015

U sklopu projekta “Tivat Free Wi-Fi” besplatnim bežičnim internetom od 23.07.2015. godine pokriven je centar Radovića - Krtoli. Na domu kulture „Uroš Rautović” omogućeno je postavljanje konzole i strujno napajanje koje je neophodno za funkcionisanje uređaja. Korišćenje bežičnog interneta je kao i na drugim lokacijama ograničenog protoka na 256 kb/s kako bi bilo omogućeno da što veći broj korisnika istovremeno ostvaruje pristup navedenoj usluzi.
Od ranije aktivne lokacije su Aerodrom Tivat, glavna autobuska stanica, akvatorijum lučice Kalimanj, gradsko šetalište od hotela Palma do Porto Montenegra, trg Magnolija, SMŠ “Mladost”, šetališno-kupališna zona od Porto Montenegra do ponte Seljanova, plaža ponta Seljanova, šetališno kupališna zona od plaže Wai-Kiki do parka pored hotela Kamelija i šetališno kupališna zona od crkve Sv. Roka u Donjoj Lastvi do plaže Bašića.

Sekretarijat za informacione sisteme i zajedničke poslove

post slika