ČESTITKA POVODOM DANA NEZAVISNOSTI

18 maj 2018

Svim građanima i građankama Crne Gore Opština Tivat čestita 21. maj – Dan nezavisnosti.

 

Voljom građana na referendumu 21. maja 2006. godine obnovljena je nezavisnost države Crne Gore, čime je otvoreno novo poglavlje njenog razvoja. Dvanaest godina kasnije, Crna Gora je međunarodno priznata, članica NATO saveza, na putu da postane punopravna članica Evropske unije.

Sa željom da ovaj praznik podsjeti na radost trenutka proglašenja nezavisnosti, ali i na obavezu koju imamo u stvaranju moderne demokratske države sa perspektivom daljeg razvoja i stvaranja što boljih uslova života, svim građanima Tivta i Crne Gore čestitamo ovaj veliki državni praznik.

 

PREDSJEDNICA OPŠTINE TIVAT                           PREDSJEDNIK SKUPŠTINE OPŠTINE

Prof.dr Snežana Matijević                                          Ivan Novosel

post slika