ČESTITKA PREDSJEDNIKA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT POVODOM DANA OPŠTINE TIVAT

21 nov 2018

Svim građanima i građankama Tivta najsrdačnije čestitam 21.novembar – Dan opštine Tivat.

Tivat danas slavi dan oslobođenja od fašizma u Drugom svjetskom ratu i na ovaj način čuva istorijsku poruku tada poslatu iz Tivta,iz Crne Gore – poruku o neprikosnovenosti slobode, poruku o tome kako niti jedna žrtva nije dovoljno velika kada se polaže zarad ideala slobode. U tome je važnost današnjeg dana,odnosno evocirati uspomene na velika stradanja i radost oslobođenja i prenositi ideju o uzvišenim idealima koje dijeli savremeni svijet.

Svima koji slave Aranđelovdan i Gospu od zdravlja upućujem posebne čestitke sa željom da ovaj praznični dan provedu u sreći i miru.

Predsjednik Skupštine opštine Tivat

Ivan Novosel

post slika