Članovi IO TO uplatiće martovske naknade na račun NKT

29 mar 2020

Izvršni odbor Turističke organizacije (IO TO) usvojio je jednoglasno predlog predsjednika Ivana Obradovića da martovske naknade članova IO budu usmjerene na račun Nacionalnog koordinacionog tijela za borbu protiv zaraznih bolesti i na taj način simbolično doprinesu daljoj borbi protiv koronavirusa.

„Ovim činom bismo i mi dali mali doprinos, te samim tim pomogli našim zdravstvenim radnicima, koji ovih dana vode nezapamćenu i izuzetno tešku borbu, kako bi očuvali zdravlje i živote naših građana“, naveo je Obradović u predlogu upućenom članovima Odbora. On je pozvao izvršni odbor na humanost. 

„Ujedinimo se, prevaziđimo razlike, te zajedničkim snagama i svim raspoloživim kapacitetima pomognimo da se, sportskim žargonom rečeno, eliminiše protivnik“, naveo je Obradović. 

On se zahvalio svim članovima IO i izrazio uvjerenje da će ovim gestom podstaći mnoge druge da učine isto.

post slika