DELEGACIJA IZ ŠANGAJA U ZVANIČNOJ POSJETI OPŠTINI TIVAT

14 jun 2016

Delegacija šangajskog distrikta Jiading boraviće u zvaničnoj posjeti Tivtu u periodu od 14 -16.06.2016. godine. Ovo je druga posjeta predstavnika ovog drugog po bogatstvu distrikta Šangaja  Tivtu, a rezultat je saradnje po osnovu Memoranduma o prijateljstvu  koji je potpisan prošle godine između Opštine Tivat i  Distrikta Jiading. Tokom dvodnevnog boravka u Tivtu, delegacija iz Kine će se upoznati sa najvažnijim investicionim poduhvatima na teritoriji naše opštine, posjetiće Gornju Lastvu, a domaćini su se pobrinuli i da obezbjede vožnju Bokokotorskim zalivom. Drugog dana posjete, predviđen je radni sastanak sa Predsjednicom opštine prof.dr Snežanom Matijević i njenim saradnicima, tokom kojeg će se diskutovati o unapređenju međusobne saradnje.

Kabinet Predsjednice Opštine Tivat