DODATNA INFORMACIJA O UDŽBENICIMA ZA PRVAKE

04 aug 2016

Budući da je informacija o tome da će Opština Tivat kupiti udžbenike svim đacima prvacima sa teritorije opštine, pobudila veliko interesovanje kod roditelja, u prvom redu kod onih koji su knjige rezervisali u knjižarama, Opština Tivat obavještava sljedeće: Opština Tivat je naručila 200 kompleta udžbenika od Zavoda za udžbenike i nastavna sredstva Crne Gore. Svi roditelji koji su knjige za prvake već rezervisali u knjižarama, bez problema mogu otkazati rezervacije, budući da je opština ovim povodom kontaktirala veće tivatske knjižare. Đaci će knjige dobiti po početku školske godine u osnovnoj školi koju će pohađati.
Takođe, još jednom naglašavamo da će prvaci korisnici materijalnog obezbjeđenja i pripadnici RE populacije knjige dobiti od nadležnih ministarstava.