Drugi okrugli sto na temu Strateški plan razvoja Tivta 2012-2016

27 jun 2012

Danas je u Tivtu održan drugi okrugli sto Opštinske konsultativne grupe sa predstavnicima preduzeća „ Una “, „ Luštica develoupment “, „Iva put“„ i „Qatari Diar“ na temu Strateški plan razvoja Tivta od 2012-2016 godine.


Uvodno izlaganje na Strateški plan razvoja dao je Petar Vujović kordinator opštinske konsultativne grupe.Učešće u raspravi uzeli su predstavnici preduzeća Una ,Qatari Diar ,Iva puta.Posebna pažnja kroz diskusiju data je onim projektima iz Strateškog plana koji su od značaja za razvoj malih i srednjih preduzeća i poslovanje značajnih investitora u Opštini Tivat kao što su razvoj biznis zona,smanjenje biznis barijera,razvoj klastera i sl.


Privrednici su dali punu podršku ovom dokumentu uz želju da se isti i realizuje a od strane članova Opštinske konsultativne grupe upućen je poziv privrednicima i predstavnicima značajnih investitora da daju svoj puni doprinos u realizaciji ovog, za Opštinu veoma važnog dokumenta

post slika