Čestitka građanima za Novu 2015 godinu

30 dec 2014

Drage sugrađanke i sugrađani,
Ubrzo ispraćamo staru i dočekujemo Novu godinu, sa željom da 2015. bude bolja i uspješnija od prethodne. Posljednji dani ove godine su prilika da se osvrnemo na učinjeno i realno sagledamo svoja postignuća, sa ciljem da u narednoj godini budemo još produktivniji i uspješniji. U godini na izmaku, uprkos ekonomskoj krizi, realizovali smo značajan broj uspješnih projekata. Siguran sam da ćemo taj trend nastaviti sa još zapaženijim rezultatima, i naj taj način učvrstiti imidž našeg Tivta, kao grada u kome je privilegija živjeti. Vjerujem da ćemo na tom putu imati mnogo izazova, ali ukoliko problemima pristupimo solidarno, a očekivanjima realno, siguran sam da je pred nama još jedna uspješna godina.
Nadam se da ćete praznike provesti u društvu osoba koje vaš život čine ispunjenim i srećnim. Želim vam praznične dane ispunjene radošću i smjehom, a da brige I problemi ostanu za vama. Takođe, želim da vas posluži dobro zdravlje, da imate puno uspjeha kako na porodičnom, tako i poslovnom planu.

Predsjednik Opštine Tivat
Ivan Novosel