PRIJEM UČENIKA I NAJBOLJIH STUDENATA

30 dec 2014

Danas je Predsjednik opštine Ivan Novosel, povodom nastupajućih novogodišnjih praznika primio učenike srednje škole „Mladost“ u Tivtu, osnovne i srednje muzičke škole, osnovne škole „Drago Milović“ i „Branko Brinić“ kao i predstavnike djece iz JU Dječji vrtić“ Bambi“. Druženju su prisustvovali i direktori Vrtića, srednje škole i osnovne škole Branko Brinić kao i profesori iz srednje muzičke škole i osnovne škole“ Drago Milović“ kao i glavna administratorka Jovanka Laličić i savjetnik Boris Pean. U više nego srdačnoj atmosferi predsjednik je pozdravio učenike , njihove profesore i direktore, poželio im sve najbolje u Novoj godini. Još jednom Predsjednik je istakao sjajnu saradnju koju opština Tivat ima sa svim obrazovnim institucijama u našem gradu i spremnost opštine da pomaže ove ustanove uz očekivanja da se u njima vaspitavaju i uče generacije koje su značajan potencijal ovog grada. Na dosadašnjoj nesebičnoj pomoči lokalne uprave ovim institucijama zahvalili su se učenici, direktori i profesori ovih institucija i poželjeli da se ta saradnja nastavi i u nastupajućoj godini.

najbolji studentiNakon ovog susreta Predsjednik opštine sa svojim saradnicima se susreo i sa najboljim studentima iz našeg grada Matković Vanjom, Lipovac Mirkom, Ličina Suadom, Juretić Marijom, Samardžić Irinom i Đikanović Darkom koji imaju prosjek ocjena od 9,80 do 1o. Najbolji studenti su nagrađeni novčanom nagradom i knjigom „ Sport u Tivtu“. Ne krijući oduševljenje tako dobrim rezultatima, Predsjednik opštine je buduće akadamske građane upoznao sa najvažnijim investicijama u gradu i sa onim što opština Tivat radi kako bi stvorila kvalitetne uslove za život i rad svih njenih građana od najmlađih do najstarijih. Predsjednik opštine im je poručio da ne štede sebe u sticanju novih znanja i vještina a ova sredina obećava da će znati da te vrijednosti prepozna i da ih na pravi način valorizuje.

 

post slika