ČESTITKA POVODOM BAJRAMA

03 okt 2014

Poštovane sugrađanke i sugrađani,

Svim pripadnicima islamske vjeroispovjesti, kao i onima koji ga slave, od srca čestitamo Kurban Bajram. Želimo da ovaj praznik provedete u dobrom zdravlju i blagostanju, u krugu porodice i najmilijih. Ovaj veliki praznik, prava je prilika da se podsjetimo na trajne i istinske vrijednosti islamske vjere ističući u prvi plan mir, ljubav i praštanje. Pomažući jedni drugima dijelimo i zajedničke radosti među našim porodicama, rodbinom, komšijama i svim ljudima dobre volje. Neka ovaj praznik svojom plemenitom porukom osnaži naše živote tolerancijom, solidarnošću i zajedničkim napretkom, a mubarek dani još više učvrste temelje porodičnih vrijednosti i zajedničkog suživota po kome je Tivat oduvijek bio i biće prepoznat.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

 

PREDSJEDNIK OPŠTINE                                                                   PREDSJEDNIK SKUPŠTINE

         Ivan Novosel                                                                                           Krsto Bošković