ČESTITKA PREDSJEDNIKA OPŠTINE TIVAT

31 dec 2012

Dragi sugrađani,

Nova Godina i Božić su  prilika za porodična okupljanja i trenutke uživanja u prazničnom ambijentu. Neka Vam predstojeći dani budu ispunjeni ljubavlju, slogom i mirom. U susret novim izazovima i željama koje svako planira za najdraže, za voljene, za porodicu i prijatelje, na pragu Nove Godine i Božića, neka Vas na putu ostvarenja prati svaka sreća,napredak i blagostanje

Želim  Vam da ovim prazničnim danima pronađete vjeru i snagu za vrijeme koje je pred nama, da ih zajedničkom dobrom voljom i razumijevanjem učinimo što boljima i srećnijima.

U to ime, svim građanima Tivta želim srećnu Novu 2013 godinu, vjernicima pravoslavne vjeroispovjesti i onima koji slave čestitam nastupajući Božić,  uz želju da Nova 2013 godina bude godina ličnog i profesionalnog uspjeha, godina zdravlja, novih pobjeda i lijepih vijesti

PREDSJEDNIK OPŠTINE

Miodrag Kankaraš