ZAVRŠEN HUMANITARNI NOVOGODIŠNJI BAZAR „DAN OTVORENOG SRCA“

31 dec 2012

U Gradskoj kući, u njenom holu i multimedijalnoj sali,  održan je novogodišnji humanitarni  bazar „Dan otvorenog srca“, na kome su ljudi dobre volje kupovali razne artikle na 30 štandova.
Četvrti humanitarni bazar organizovali su opština Tivat i nevladine organizacije.
Među brojnim izlagačima bili su i predstavnici  Organizacije žena Tivta, San  Giusto,Zelenog Tima , Doma  zdravlja, NVO Mladi i zdravlje,  Muzičke škole, Turističke organizacije, Lokalnog tima za mlade“Mladi za mlade“,  ZOPT-a  Tivat, Savjeta  mladih DPS-a i ŽAD, Knight bridge school, Srednje škole Mladost, OŠ. Drago Milović, Hor – OŠ Drago Milović,NVO Mladi Boke zajedno, NVO Crvenog krsta, NVO Evropski dom, NVO Lijep Gest, ZZZ CG “Sunčane radionice“,NVO Pravi put, NVO Maslinarsko društvo Boka, Iva  Petković „KUKUTA“, Slikarska radionica prof.Zorana Krute“, NVO Harlekin, Vrtić „Bambi“, Montefish  i Košarakaškog kluba „Teodo".


 Na humanitarnom, novogodišnjem bazaru „Dan otvorenog srca“ od prodaje raznih artikala prikupljeno je 2407, 32 eura, koji će, po ranije donijetoj odluci organizacionog odbora, biti raspoređeni za potrebe hiruškog odjeljenja kotorske bolnice, osnivanju opštinske fondacije "Ruke podrške" i tradicionalnoj izgradnji Dnevnog centra za djecu sa posebnim potrebama.
 Kao prodavači su se prijavili predstavnici NVO i institucija: Udruženje Egipćana, „Pravi put“, Udruženje osoba oštećenog sluha „Lijep gest“, „Omladinski savjet Tivta“, „Evropski dom“,  Biro rada Tivat, saradnici- pripravnici Opštine Tivat, volonteri,vršnjački edukatori Srednje škole „Mladost“i OŠ „Drago Milović  i građani koji su željeli da daju doprinos ovoj humanitarnoj akciji.
Kada su u pitanju donatori njih je ove godine bilo 32., koji su donirali proizvode, artikle, garderobu, cvijeće, slike  i usluge.
Zahvaljujemo se građanima, institucijama, preduzetnicima, nevladinim organizacijama i mladim volonterima tivatskih škola, koji su nesebično pomogli u organizaciji ove humanitarne akcije“.

 

 

 

post slika