ETIČKA KOMISIJA OPŠTINE TIVAT U POSJETI TURISTIČKOJ ORGANIZACIJI I KOMUNALNOM PREDUZEĆU TIVAT

27 mar 2015

U skladu sa predviđenim aktivnostima za 2015.g. Etička komisija za lokalne službenike i namještenike u opštini Tivat, je nastavila posjete instutucijama čiji je osnivač opština Tivat.
Nakon posjete Centru za kulturu, Radio Tivtu,Vodovodu, Sportskoj dvorani Župa i Komunalnom preduzeću, predsjednica i članice Etičke komisije posjetile su Turističku organizaciju.
Razlog posjete je da se kontakt osobe, direktori/ca i zaposleni, bolje upoznaju sa Etičkim kodeksom, sa obrascima za zaposlene koje su kadrovske službe tj. kontakt osobe ovih ustanova u obavezi da dostavljaju Komisiji, o tome koji su zakonski rokovi za to i koji su načini dostavljanja evidencije i izjave o potpisivanju Etičkog kodeksa.
Osim posjete predsjednica Etičke komisije mr Darka Ognjanović sa članicama Komisije ,provjerila je sadržaj kutije za pritužbe ,primjedbe i pisma koje je ova Komisija postavila u svakoj instituciji na čije zaposlene se odnosi Etički kodeks.