Četvrti okrugli sto na temu Strateški plan razvoja Tivta 2012-2016

03 jul 2012

Danas je u Tivtu, u organizaciji Opštinske konsultativne grupe održan četvrti okrugli sto na temu Strateški plan razvoja Tivta od 2012-2016 god.sa predstavnicima građana naše Opštine.
Za razliku od dosadašnjih okruglih stolova na kojima je odaziv bio zapažen, današnjem Okruglom stolu prisustvovala su svega 2 predstavnika građana i to Joško Luković iz Donje Lastve i Vladimir Arsić koji je ujedno i odbornik u lokalnoj Skupštini. Prisutni su dali svoje primjedbe i predloge na ponuđeni dokumenat , a od strane odbornika Vladimira Arsića iskazane su i pohvale za trud koji je radna grupa uložila na izradi ovog važnog dokumenta. Pored ostalog Joško Luković je istakao problem izgradnje bulevara kroz Donju Lastvu, dao određene primjedbe i sugestije u pogledu razvoja lokalnog pomorskog saobraćaja te se založio za razvoj turizma u domaćinstvima koji bi bio tipičan za našu sredinu . Založio se za produženje javne rasprave kako bi svi građani mogli da daju svoj doprinos u izradi ovog dokumenta i iznio stanovište da bi Strateški planovi morali obuhvatiti mnogo duži vremenski interval nego što je to dato u ponuđenom Strateski plan.

post slika