FINALE “ŽOGARIJA – LOPTARIJA” U TIVTU

16 maj 2018

Finalno takmičenje međunarodne sportsko-rekreativne manifestacije “Žogarije – Loptarije” održaće se 17. maja 2018. godine (četvrtak) od 17:30 sati na rivi Pine. Ovo je peta po redu “Žogarija – Loptarija” u Crnoj Gori. U finalu učestvuju djeca uzrasta od 7 do 11 godina iz osnovnih škola iz Podgorice, Kotora i domaćina Tivta.

Takmičenje organizuje MEDIA SPORT iz Slovenije u saradnji sa Sekretarijatom za kulturu i društvene djelatnosti Opštine Tivat. Sponzor ovog sportsko-rekreativnog takmičenja najmlađih školaraca je i Turistička organizacija Tivat.

Ova manifestacija održava se u devet država: Sloveniji, Austriji, Italiji, Mađarskoj, Hrvatskoj, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Makedoniji i Crnoj Gori. Pobjednik sa finalnog takmičenja u Tivtu učestvovaće na velikom finalu u Sarajevu (BiH) na kojem učestvuju svi pobjednici iz navedenih zemalja.U slučaju lošeg vremena organizator će blagovremeno obavijestiti učesnike i zainteresovanu publiku o promjeni lokacije.

Zogarije 2

post slika