JAVNA TRIBINA U SKLOPU PROJEKTA “PERCEPCIJA KORUPCIJE NA LOKALNOM NIVOU”

16 maj 2018

Javna tribina  na temu “Efikasna implementacija planova integriteta” biće održana u petak 18. maja, sa početkom u 10 časova, u multimedijalnoj sali Opštine Tivat. Ova tribina dio je projekta “Percepcija korupcije na lokalnom nivou”, koji sprovodi NVO “Alternativni kreativni centar – Pravi put” u partnerstvu sa radnim Timom za izradu i implementaciju akcionog plana za prevenciju korupcije u opštini Tivat.

Na tribini će govoriti Goran Durutović iz Agencije za sprečavanje korupcije, a više o samom projektu i značaju teme reći će Đorđe Trajčevski isored NVO “AKC – Pravi put” i Jela Mrdak, koordinatorka opštinskog Tima za borbu protiv korupcije.

Projekat “Percepcija korupcije na lokalnom nivou” podržan je od strane Opštine Tivat, na osnovu Odluke o raspodjeli sredstava za projekte nevladinih organizacija za 2018. godinu. Projektom je predviđeno i istraživanje javnog mnjenja, kao i prezentovanje rezultata ovog istraživanja.